
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3808 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 65 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 33mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of SIT3808AI-C3-33EH-65.000000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
LED XLAMP XPG3 WARM WHITE SMD
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 65.0000MHZ LVCMOS
FIXED IND 10UH 455MA 600 MOHM TH