
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8208 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 24.576 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 33mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of SIT8208AI-31-28E-24.576000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ LVCMOS
XTAL OSC XO 62.4000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LV
FIXED IND 100UH 920MA 300 MOHM