
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 148.42578 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±40ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 84mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AI-2E9-30NC148.425787T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 133.3870MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 166.4000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 34.8160MHZ CMOS SMD
FIXED IND 100UH 510MA 600MOHM SM
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
TRAINING KIT FOR SCORPION