QTM252E-37.400MBM-T
Description
2.5X2.0 LOW EMI 3.3V 50PPM (-40
DataSheet
QTM252E-37.400MBM-T PDF
Type Description
Series:QTM252E
Type:XO (Standard)
Frequency:37.4 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS (Low EMI)
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):10mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2B2-30NE35.328000T
SiT3372AI-2B2-30NE35.328000T
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
SiT3373AI-1B9-33NC345.600000T
SiT3373AI-1B9-33NC345.600000T
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
SiT3372AC-1E3-33NZ75.000000Y
SiT3372AC-1E3-33NZ75.000000Y
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL