SIT9120AC-2D2-33E50.000000T
Description
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AC-2D2-33E50.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:50 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2B2-30NZ30.720000Y
SiT3372AC-2B2-30NZ30.720000Y
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
SIT1602BI-22-XXS-14.000000G
SIT1602BI-22-XXS-14.000000G
MEMS OSC XO 14.0000MHZ H/LV-CMOS
SiT5156AE-FD-30N0-16.369000Y
SiT5156AE-FD-30N0-16.369000Y
XTAL OSC TCXO 16.3690MHZ LVCMOS
DE11XRA150KN4AN01F
DE11XRA150KN4AN01F
CAP CER 15PF 250V SL RADIAL
SIT9120AC-2D2-33E50.000000T
SIT9120AC-2D2-33E50.000000T
EX2 DEBURRING WHEEL 6" 8S FIN