SIT9120AI-1C2-33S155.520000Y
Description
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AI-1C2-33S155.520000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:155.52 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-2B9-30NU614.400000X
SiT3373AI-2B9-30NU614.400000X
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS