
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3373, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 622.08 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±360ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3373AI-1E9-30NX622.080000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL
CRYSTAL 40.0000MHZ 16PF SMD
XTAL OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
SENSOR PRES 5PSI DIFF 5V DIP
CONN ADAPT SMA JACK-1.0/2.3 PLUG