FO3HSCBM70.5-T1
Description
OSC XO 70.5MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO3HSCBM70.5-T1 PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-2B9-33NC445.500000X
SiT3373AI-2B9-33NC445.500000X
XTAL OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS