SXO22C3B161-100.000M
Description
XTAL OSC XO 100.000MHZ CMOS SMD
DataSheet
SXO22C3B161-100.000M PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:100 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±30ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-10°C ~ 60°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):-
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT8208AI-G2-25E-33.000000T
SIT8208AI-G2-25E-33.000000T
MEMS OSC XO 33.0000MHZ LVCMOS LV
SiT3372AI-1B3-30NC156.250000X
SiT3372AI-1B3-30NC156.250000X
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
SiT3372AC-2B2-25NX90.000000X
SiT3372AC-2B2-25NX90.000000X
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
CAP 1800 UF 20% 35 V
H10S-10.000-18-EXT-TR
H10S-10.000-18-EXT-TR
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
SXO22C3B161-100.000M
SXO22C3B161-100.000M