
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ECSpressCON™ ECXV-P |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 155.52 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±90ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 50mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of ECXV-P35C2N-155.520 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 5.1200MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV
CAP CER 0.039UF 100V X7R 1206
CAP CER 0.33UF 16V U2J 1812
XTAL OSC VCXO 155.52MHZ SMD
RES SMD 0.5% 1/4W MELF