
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 148.5 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±10ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 97mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AI-4B9-33NB148.500000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS LV
Position Connector
TERM BLOCK HDR 24POS 3.81MM