ECOC-2522-38.400-5HC
Description
XTAL OSC OCXO 38.4000MHZ CMOS
DataSheet
ECOC-2522-38.400-5HC PDF
Type:OCXO
Frequency:38.4 MHz
Function:-
Output:CMOS
Voltage - Supply:5V
Frequency Stability:±30ppb
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 75°C
Package / Case:6-SMD, No Lead, 5 Leads
Size / Dimension:1.000" L x 0.870" W (25.40mm x 22.10mm)
Height - Seated (Max):0.488" (12.40mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2E3-33NC128.000000X
SiT3372AI-2E3-33NC128.000000X
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS