
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 76.8 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±70ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 97mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AC-4E2-28NE76.800000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 97.5000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE,
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
DIODE ZENER 12V 500MW ALF2
TRANSMITTER TOSA