CA20C3744GNT
Description
XTAL OSC XO 37.40MHZ 2.5V SMD
DataSheet
CA20C3744GNT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:37.4 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±30ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):15mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1E9-25NX204.800000Y
SiT3372AI-1E9-25NX204.800000Y
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
SiT5156AE-FD-28E0-30.720000F
SiT5156AE-FD-28E0-30.720000F
XTAL OSC TCXO 30.7200MHZ LVCMOS
SiT3373AI-1E2-25NU364.800000T
SiT3373AI-1E2-25NU364.800000T
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
0805Y1000391JFR
0805Y1000391JFR
CAP CER 390PF 100V C0G/NP0 0805
CA20C3744GNT
CA20C3744GNT
XTAL OSC XO 37.40MHZ 2.5V SMD
A270
A270
SOFT POUCH FOR 270
416F500X3IAT
416F500X3IAT
CRYSTAL 50.0000MHZ 10PF SMD