
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S3 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 32 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 1.62V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 20mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of S3CT025T-32.000-CT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 320.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD
EVAL MODULE 50MSPS 12BIT ADC
CAP FILM 820PF 3.5% 2KVDC RADIAL
SCREW,MACHINE,PAN HD