550BD156M250DG
Description
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
DataSheet
550BD156M250DG PDF
Type Description
Series:Si550
Package:Strip
Type:VCXO
Frequency:156.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±80ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):108mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-1B9-33NC491.520000T
SiT3373AC-1B9-33NC491.520000T
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL