550FD155M520DGR
Description
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
DataSheet
550FD155M520DGR PDF
Type Description
Series:Si550
Package:Tape & Reel (TR)
Type:VCXO
Frequency:155.52 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±30ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):108mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4B9-25NZ160.000000Y
SiT3372AC-4B9-25NZ160.000000Y
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL