SIT8208AI-G2-28S-33.000000X
Description
MEMS OSC XO 33.0000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AI-G2-28S-33.000000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:33 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5156AI-FD-28VT-12.000000X
SiT5156AI-FD-28VT-12.000000X
XTAL OSC VCTCXO 12.0000MHZ
SiT5156AECFA-25E0-26.000000F
SiT5156AECFA-25E0-26.000000F
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ
SiT3373AI-2B2-25NZ364.800000Y
SiT3373AI-2B2-25NZ364.800000Y
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS