SIT9120AC-2C1-33E148.500000Y
Description
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AC-2C1-33E148.500000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:148.5 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1B3-33NU70.656000Y
SiT3372AI-1B3-33NU70.656000Y
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ LVPECL
SIT1602BI-21-25S-24.000000D
SIT1602BI-21-25S-24.000000D
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
SiT3373AI-2E2-25NE223.000000Y
SiT3373AI-2E2-25NE223.000000Y
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
SIT9120AC-2C1-33E148.500000Y
SIT9120AC-2C1-33E148.500000Y
119238
B-347 FIRE SAFETY SGN 10X7 RED/B
VI-J3B-MX
VI-J3B-MX
DC DC CONVERTER 95V 75W
CN0967C22G39PNY040
CN0967C22G39PNY040
CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT