QTM750-120.000MCE-T
Description
7.0X5.0 2.5V 50PPM (-40 TO 85C)
DataSheet
QTM750-120.000MCE-T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:120 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):20mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.056" (1.42mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT1602BI-32-18E-54.000000Y
SIT1602BI-32-18E-54.000000Y
MEMS OSC XO 54.0000MHZ H/LV-CMOS
SiT3373AI-4B3-28NZ270.000000X
SiT3373AI-4B3-28NZ270.000000X
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
SiT3373AI-4B9-28NC644.531250X
SiT3373AI-4B9-28NC644.531250X
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ HCSL
SIT1602BI-33-25S-40.000000X
SIT1602BI-33-25S-40.000000X
MEMS OSC XO 40.0000MHZ H/LV-CMOS
QTM750-120.000MCE-T
QTM750-120.000MCE-T
GROVE MINI TRACK BALL
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 3.81MM