ASFLMX-212.500MHZ-3ABB-T
Description
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
DataSheet
ASFLMX-212.500MHZ-3ABB-T PDF
Type Description
Series:ASFLMX
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:212.5 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.375V ~ 3.63V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):90mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT8208AI-81-18E-32.768000X
SIT8208AI-81-18E-32.768000X
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV
SiT3372AC-4E2-30NZ148.425787T
SiT3372AC-4E2-30NZ148.425787T
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ HCSL
SiT3372AC-4E9-28NE25.000000T
SiT3372AC-4E9-28NE25.000000T
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
TNPW0402143RBETD
TNPW0402143RBETD
RES 143 OHM 0.1% 1/16W 0402
ASFLMX-212.500MHZ-3ABB-T
ASFLMX-212.500MHZ-3ABB-T
CABLE GLAND 10-14MM PG16 BRASS
ERJ-U08D21R0V
ERJ-U08D21R0V
1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 21