SIT8208AI-G2-25E-14.000000Y
Description
MEMS OSC XO 14.0000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AI-G2-25E-14.000000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:14 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
656L148A5I2T
656L148A5I2T
XTAL OSC XO 148.3516MHZ LVDS SMD
SiT3372AC-2E3-25NX30.720000Y
SiT3372AC-2E3-25NX30.720000Y
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
SiT3372AI-4E2-25NH61.440000T
SiT3372AI-4E2-25NH61.440000T
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
RN73H2BTTD5100B50
RN73H2BTTD5100B50
RES 510 OHM 0.1% 1/4W 1206
SiT3373AC-4B9-33NU622.000000T
SiT3373AC-4B9-33NU622.000000T
XTAL OSC VCXO 622.0000MHZ HCSL
SIT8208AI-G2-25E-14.000000Y
SIT8208AI-G2-25E-14.000000Y