SXO21C3C271-24.000M
Description
XTAL OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD
DataSheet
SXO21C3C271-24.000M PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:24 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):15mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)