SIT9120AI-1B2-33E150.000000G
Description
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AI-1B2-33E150.000000G PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:150 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT1602BI-12-33E-6.000000E
SIT1602BI-12-33E-6.000000E
MEMS OSC XO 6.0000MHZ H/LV-CMOS
SiT3372AC-2B9-28NH77.760000T
SiT3372AC-2B9-28NH77.760000T
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
SiT3372AI-4E2-25NC70.656000Y
SiT3372AI-4E2-25NC70.656000Y
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ HCSL
D55342K07B1B74RWS
D55342K07B1B74RWS
RES SMD 1.74K OHM 0.1% 1/4W 1206
CR2016
CR2016
BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
SIT9120AI-1B2-33E150.000000G
SIT9120AI-1B2-33E150.000000G
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVPECL