FO7HSCBE26.25-BULK
Description
OSC XO 26.25MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO7HSCBE26.25-BULK PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5356AECFP-28N0-16.369000F
SiT5356AECFP-28N0-16.369000F
XTAL OSC TCXO 16.3690MHZ