SIT3372AC-1E3-30NH128.000000T
Description
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E3-30NH128.000000T PDF
Type:VCXO
Frequency:128 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±145ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-1B2-30NC500.000000X
SiT3373AC-1B2-30NC500.000000X
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
SiT3373AI-2B2-30NE491.520000T
SiT3373AI-2B2-30NE491.520000T
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS