626P13303I3T
Description
XTAL OSC XO 133MHZ 3.3V LVPECL
DataSheet
626P13303I3T PDF
Type Description
Series:626
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:133 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):70mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5356AICFP-28N0-20.000000Y
SiT5356AICFP-28N0-20.000000Y
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ