SIT8209AI-G1-33S-133.333333T
Description
MEMS OSC XO 133.333333MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8209AI-G1-33S-133.333333T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.33333 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):36mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2E2-25NH153.600000X
SiT3372AI-2E2-25NH153.600000X
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
SiT3372AI-1E3-28NZ30.720000T
SiT3372AI-1E3-28NZ30.720000T
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL