SIT1602BI-22-25N-8.192000E
Description
MEMS OSC XO 8.1920MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BI-22-25N-8.192000E PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:8.192 MHz
Function:-
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.2mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AMPMDDA-24.5760T
AMPMDDA-24.5760T
MEMS OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
SiT3372AC-1B3-25NC98.304000X
SiT3372AC-1B3-25NC98.304000X
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
SIT1602BC-31-25S-33.333300X
SIT1602BC-31-25S-33.333300X
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS
SIT1602BI-22-25N-8.192000E
SIT1602BI-22-25N-8.192000E