AX5DCF4-880.0000T
Description
OSC XO 880MHZ 1.8V LVDS
DataSheet
AX5DCF4-880.0000T PDF
Type Description
Series:ClearClock™ AX5
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:880 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):80mA
Package / Case:8-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.059" (1.50mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-1B3-25NU364.800000X
SiT3373AI-1B3-25NU364.800000X
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
SiT3372AI-4E9-25NG133.516483X
SiT3372AI-4E9-25NG133.516483X
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ HCSL
SiT3372AC-2E2-33NY148.500000T
SiT3372AC-2E2-33NY148.500000T
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
C513A-MSN-CX0Z0512
C513A-MSN-CX0Z0512
LED WARM WHITE CLEAR 5MM T/H
AX5DCF4-880.0000T
AX5DCF4-880.0000T
OSC XO 880MHZ 1.8V LVDS
9335 BLK
9335 BLK
ADAPT SCK 0.040" TO BAN JACK BLK