SIT3372AC-1E3-33NX25.000000X
Description
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E3-33NX25.000000X PDF
Type:VCXO
Frequency:25 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±345ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4E9-30NX148.425750T
SiT3372AI-4E9-30NX148.425750T
XTAL OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
SiT3373AC-1B3-25NE280.550000Y
SiT3373AC-1B3-25NE280.550000Y
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL
SiT3372AC-1E2-33NY10.000000X
SiT3372AC-1E2-33NY10.000000X
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
SIT3372AC-1E3-33NX25.000000X
SIT3372AC-1E3-33NX25.000000X