ASFL1-18.432MHZ-L-T
Description
XTAL OSC XO 18.4320MHZ HCMOS TTL
DataSheet
ASFL1-18.432MHZ-L-T PDF
Type Description
Series:ASFL1
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Type:XO (Standard)
Frequency:18.432 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±100ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):15mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2E3-25NZ10.000000X
SiT3372AC-2E3-25NZ10.000000X
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS