SIT9120AI-1B2-25S133.330000E
Description
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AI-1B2-25S133.330000E PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.33 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)