SIT3372AC-1E3-25NH163.840000X
Description
XTAL OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E3-25NH163.840000X PDF
Type:VCXO
Frequency:163.84 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±145ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT8918BA-71-XXE-25.000000E
SIT8918BA-71-XXE-25.000000E
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
SiT3372AI-1B2-30NB148.425787Y
SiT3372AI-1B2-30NB148.425787Y
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ
SiT3372AC-2E2-33NE51.200000X
SiT3372AC-2E2-33NE51.200000X
XTAL OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
SIT3372AC-1E3-25NH163.840000X
SIT3372AC-1E3-25NH163.840000X
SiT3372AI-4E9-25NC61.440000X
SiT3372AI-4E9-25NC61.440000X
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
CM-S421SC5
CM-S421SC5
SENSOR REED SW NO/NC CABLE LEADS
VE-J10-MZ-B1
VE-J10-MZ-B1
DC DC CONVERTER 5V 25W