SIT3372AC-1E3-25NH156.250000T
Description
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E3-25NH156.250000T PDF
Type:VCXO
Frequency:156.25 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±145ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-1B2-25NZ216.000000Y
SiT3372AC-1B2-25NZ216.000000Y
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL