FO7HHAAE80.0-T1
Description
OSC XO 80MHZ 5V HCMOS
DataSheet
FO7HHAAE80.0-T1 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-2E2-25NC224.000000X
SiT3373AC-2E2-25NC224.000000X
XTAL OSC VCXO 224.0000MHZ LVDS