626L7425C3T
Description
XTAL OSC XO 74.25MHZ 3.3V LVDS
DataSheet
626L7425C3T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:74.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):40mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AC-4E3-33E168.040678X
SiT9365AC-4E3-33E168.040678X
XTAL OSC XO 168.040678MHZ HCSL
SiT3372AI-2B9-28NE160.000000Y
SiT3372AI-2B9-28NE160.000000Y
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS