SIT9120AC-1C3-25S133.333300T
Description
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AC-1C3-25S133.333300T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.3333 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1B3-28NX128.000000X
SiT3372AI-1B3-28NX128.000000X
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
SiT3373AI-1B9-30NE540.000000Y
SiT3373AI-1B9-30NE540.000000Y
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
SIT8008AC-83-33E-20.000000X
SIT8008AC-83-33E-20.000000X
MEMS OSC XO 20.0000MHZ H/LV-CMOS
SiT3372AC-4B2-30NU148.425750T
SiT3372AC-4B2-30NU148.425750T
XTAL OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
SIT9120AC-1C3-25S133.333300T
SIT9120AC-1C3-25S133.333300T
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVPECL
SiT3372AI-2E3-25NZ98.304000T
SiT3372AI-2E3-25NZ98.304000T
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
VI-23V-CV-S
VI-23V-CV-S
DC DC CONVERTER 5.8V 150W