AX5DCF4-720.0000C
Description
OSC XO 720MHZ 1.8V LVDS
DataSheet
AX5DCF4-720.0000C PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:720 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):80mA
Package / Case:8-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.059" (1.50mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-2E9-30NB280.550000T
SiT3373AI-2E9-30NB280.550000T
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
SiT3373AI-4E2-25NH250.000000Y
SiT3373AI-4E2-25NH250.000000Y
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
SiT3372AI-4E9-33NY35.328000T
SiT3372AI-4E9-33NY35.328000T
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL