SIT1602BC-71-XXE-12.000000G
Description
MEMS OSC XO 12.0000MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BC-71-XXE-12.000000G PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:12 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2E3-33NY125.000000X
SiT3372AI-2E3-33NY125.000000X
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
SiT3373AI-1B2-33NC222.527472X
SiT3373AI-1B2-33NC222.527472X
XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ
SiT3373AI-4E9-30NE364.800000X
SiT3373AI-4E9-30NE364.800000X
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
SIT1602BC-71-XXE-12.000000G
SIT1602BC-71-XXE-12.000000G
134187
B959 12X15 WHT/BLU STOP CREW AT
8LT017B08PN-LC
8LT017B08PN-LC
CONN RCPT HSNG MALE 8POS PNL MNT