SIT8208AC-G3-18E-4.000000T
Description
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
DataSheet
SIT8208AC-G3-18E-4.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:4 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):31mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4B9-30NZ140.000000Y
SiT3372AC-4B9-30NZ140.000000Y
XTAL OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
SiT3372AC-1B9-25NZ128.000000Y
SiT3372AC-1B9-25NZ128.000000Y
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
SiT3373AC-1E9-30NB222.750000Y
SiT3373AC-1E9-30NB222.750000Y
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ LVPECL
SiT3372AI-2E2-30NY50.000000T
SiT3372AI-2E2-30NY50.000000T
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SIT8208AC-G3-18E-4.000000T
SIT8208AC-G3-18E-4.000000T
AMPMEFD-66.6666T3
AMPMEFD-66.6666T3
MEMS OSC XO 66.6666MHZ CMOS SMD
981-015-030R121
981-015-030R121
CONN BACKSHELL 15POS 90DEG SHLD