SXO75P3B161-156.250M
Description
XTAL OSC XO 156.250MHZ LVPECL SM
DataSheet
SXO75P3B161-156.250M PDF
Type Description
Series:SXO75P
Type:XO (Standard)
Frequency:156.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±30ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-10°C ~ 60°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):80mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.067" (1.70mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4E9-25NU74.175820T
SiT3372AC-4E9-25NU74.175820T
XTAL OSC VCXO 74.17582MHZ HCSL
SIT1602BI-32-18S-38.400000Y
SIT1602BI-32-18S-38.400000Y
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS
SiT3373AI-1E2-33NG445.500000T
SiT3373AI-1E2-33NG445.500000T
XTAL OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
SXO75P3B161-156.250M
SXO75P3B161-156.250M