SIT8208AI-82-18E-12.800000X
Description
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AI-82-18E-12.800000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:12.8 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):31mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AC-1E3-28E74.250000Y
SiT9365AC-1E3-28E74.250000Y
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
SiT3372AC-4E9-33NZ74.250000Y
SiT3372AC-4E9-33NZ74.250000Y
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL