SIT9120AC-1C2-XXS150.000000T
Description
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AC-1C2-XXS150.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:150 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT8008BI-22-33E-25.001200D
SIT8008BI-22-33E-25.001200D
MEMS OSC XO 25.0012MHZ H/LV-CMOS
SiT3373AI-4B2-28NX500.000000X
SiT3373AI-4B2-28NX500.000000X
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL
SiT3372AC-4B3-28NG163.840000X
SiT3372AC-4B3-28NG163.840000X
XTAL OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
RLR32C47R0GMBSL
RLR32C47R0GMBSL
RES 47 OHM 2% 1W AXIAL
SIT9120AC-1C2-XXS150.000000T
SIT9120AC-1C2-XXS150.000000T
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
PG16 EMI-RFI 1-TAPER HP
VE-JWM-CY-F4
VE-JWM-CY-F4
DC DC CONVERTER 10V 50W