SIT9120AI-2B2-25E133.333000D
Description
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AI-2B2-25E133.333000D PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.333 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-1B9-28NX281.000000Y
SiT3373AC-1B9-28NX281.000000Y
XTAL OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL