SIT3372AC-1B9-28NY122.880000Y
Description
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1B9-28NY122.880000Y PDF
Type:VCXO
Frequency:122.88 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±35ppm
Absolute Pull Range (APR):±760ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-2E3-25NC500.000000Y
SiT3373AC-2E3-25NC500.000000Y
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS