FO3HSCBM10.0-T1
Description
OSC XO 10MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO3HSCBM10.0-T1 PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4B3-33NU25.000000X
SiT3372AC-4B3-33NU25.000000X
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
SiT9365AI-4E1-33N200.000000T
SiT9365AI-4E1-33N200.000000T
XTAL OSC XO 200.0000MHZ HCSL