FO7HSCBE18.432-T1
Description
OSC XO 18.432MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO7HSCBE18.432-T1 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4E2-25NZ173.370750Y
SiT3372AI-4E2-25NZ173.370750Y
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
SiT3372AC-1B2-28NG135.000000Y
SiT3372AC-1B2-28NG135.000000Y
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
SiT3373AI-1E2-25NH240.000000Y
SiT3373AI-1E2-25NH240.000000Y
XTAL OSC VCXO 240.0000MHZ LVPECL
CRCW12103K01FKEAHP
CRCW12103K01FKEAHP
RES SMD 3.01K OHM 1% 3/4W 1210
SiT3372AC-4B2-25NB135.000000Y
SiT3372AC-4B2-25NB135.000000Y
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
FO7HSCBE18.432-T1
FO7HSCBE18.432-T1
OSC XO 18.432MHZ 3.3V HCMOS