FO7HHAAM11.059-T2
Description
OSC XO 11.059MHZ 5V HCMOS
DataSheet
FO7HHAAM11.059-T2 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT8208AC-31-25E-16.367667X
SIT8208AC-31-25E-16.367667X
MEMS OSC XO 16.367667MHZ LVCMOS
SiT5356AICFP-33N0-24.553500X
SiT5356AICFP-33N0-24.553500X
XTAL OSC TCXO 24.5535MHZ
SiT5356AECFN-33N0-10.000000Y
SiT5356AECFN-33N0-10.000000Y
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ
SK-GEN4-43D-PI
SK-GEN4-43D-PI
DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
FO7HHAAM11.059-T2
FO7HHAAM11.059-T2
OSC XO 11.059MHZ 5V HCMOS