SIT1602BC-12-30S-10.000000G
Description
MEMS OSC XO 10.0000MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BC-12-30S-10.000000G PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:10 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1B9-28NG96.000000X
SiT3372AI-1B9-28NG96.000000X
XTAL OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
SiT3373AC-1B3-28NG364.800000T
SiT3373AC-1B3-28NG364.800000T
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
SIT1602BC-83-33N-24.000000T
SIT1602BC-83-33N-24.000000T
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
SIT1602BC-12-30S-10.000000G
SIT1602BC-12-30S-10.000000G